HaYaT bOş HsM 2 iLe ÇoŞ!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prens ve Ben

Prens ve Ben Empty Prens ve Ben

Mesaj  zac_84 Çarş. Mart 12, 2008 11:50 am

Prens ve Ben
Prens ve Ben 51747340ib3
Paige Morgan, hep istediği hayatı yaratma yolunda hızla ilerlemekte olan Wisconsin’li bir tıp öğrencisidir. Danimarka veliaht Prensi Eddie asla seçmediği bir yaşamdan kaçmaya çalışmaktadır. Paige kırsal bir bölge olan Manitowoc’ta bir süt ürünleri çiftliğinde büyümüştür ve babasının Ford pickup’ını kullanmaktadır. Eddie ise Kopenhag’da Kraliyet Sarayı’nda büyümüştür ve kendi Lamborghini’sinden sıkıldığında, değişiklik olsun diye Ana Kraliçe’nin limuzinini kullanmaktadır. Peki ya bu ikili karşılaşırsa? Anında elektrik… şey tam olarak öyle sayılmaz. Edvard gelecekte kral olma yazgısından biraz uzaklaşmak ve “kendini bulmak” için Wisconsin Üniversitesi’ne kayıt yaptırmıştır, en azından ailesi öyle bilmektedir. Geleceğine odaklanmış olan Paige ise ne istediğini tam olarak bilmektedir: Mezun olmak ve tıp öğrenimini Johns Hopkins’de sürdürmek. Buldukları bu yadsınamaz aşk genç prensin Danimarka monarşisinden feragat edeceği anlamına mı gelmektedir… Yoksa Paige doktor olma hayallerini bir kenara mı bırakacaktır?
Prens ve Ben 5656prenseav0
zac_84
zac_84
Admin
Admin